Investorem může být každý

Být investorem nemusí nutně znamenat, že je zapotřebí mít několikamilionový kapitál. Investování na Zonky je možné už od několika stovek korun.

Investorem může být každý

Pokud hledáte možnost, jak investovat, a přitom nevystavovat své finance žádnému riziku, můžete zkusit Zonky. Tento propracovaný systém slouží k půjčování peněžních prostředků a zároveň i k financování. Je založen na půjčování mezi lidmi. Jestliže se tedy rozhodnete pro investici, pak je to velice jednoduchý proces.

Podmínkou je pochopitelně věk nad osmnáct let. Je nutné prokázat se dvěma doklady totožnosti.

 

Základem by měl být občanský průkaz, který stačí doplnit například řidičským průkazem, pasem, kartičkou pojištěnce, potvrzením o pobytu nebo zbrojním průkazem.

Je tedy jasné, že vše je zajištěno tak, aby se pod vaší identitou nemohl skrývat někdo jiný. K tomu abyste mohli investovat na Zonky není však nutné mít občanství ČR.

Podmínkou ale je české telefonní číslo. Je to logické. Vše se dojednává bez zbytečného papírování prostřednictvím SMS. A ta musí přijít na české telefonní číslo. Platba pak proběhne až po potvrzení SMS.

Vše je dokonale zabezpečeno

Další nezbytnou podmínkou je český bankovní účet, který je vedený na Vaše jméno. Ten bude sloužit k tomu, aby se jednoduchým způsobem daly posílat peníze do Vaší peněženky a samozřejmě také naopak.

Tato podmínka se rozhodně nedá obejít.

Není možné pro potřeby investování používat účet, který patří někomu jinému.

I kdyby tím dotyčným byli rodiče nebo životní partner.

I toto opatření má svůj hlubší smysl. Cílem je zabránit takzvanému praní špinavých peněz nebo jiným nezákonným machinacím. Je pravda, že investování na Zonky nepřináší milionové zisky, ale tady platí okřídlená věta o tom, že nemusí pršet. Zonky totiž přináší možnost stabilního příjmu.

Velkou výhodou, kterou investoři oceňují, je i to, že je možné investovat po malých částkách. Rozložíte tak kapitál do více možností. Snižuje se tak riziko, ale nesnižují se příjmy.

Facebook
Facebook