Fitness linie dieta

Ovesná chia kaše je ideální součástí jídelníčku pro všechny, jejichž cílem je zdravý životní styl. Zpříjemní vaše rána, zpestří váš dopolední i odpolední čas a nemusíte se jí zříkat ani večer. Aby byla pro tělo skutečným přínosem, neobsahuje žádná umělá sladidla, přidanou sacharózu, fruktózu ani glukózo-fruktózové sirupy.

Nenajdete v ní dokonce ani palmový tuk. Výroba chia kaše je v souladu s moderní metodou, která je navíc unikátní. Celá zrna ovsa jsou při ní zpracována tak, aby tělo dokázalo využít všech užitečných látek, které oves nabízí. Chia kaše z řady fit linie je proto bohatá na sacharidy, bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a minerální látky. Vyvážená životospráva by měla být přirozenou součástí našich životů. S chia kaší pro vás bude snadné být fit. Je to ideální a především zdravá svačina, kterou můžete mít po ruce vždy, když dostanete hlad nebo třeba jen chuť na něco dobrého.

Plnohodnotná náhrada stravy je určena širokému spektru lidí. Ať už jste vrcholový sportovec, cvičíte pro dobrý pocit, nebo se řadíte do skupiny rekonvalescentů, pak je pro vás plnohodnotná náhrada stravy doslova požehnáním.

Dokáže nahradit až jedno hlavní jídlo denně, nebo poslouží jako pestrá svačina. Je to prověřený a přitom pohodlný způsob, s jehož pomocí dodržíte zásady zdravého stravování. Zároveň máte  jistotu, že jste tělu dopřáli vše důležité. Naše plnohodnotná náhrada stravy své vlastnosti získává především díky technologii zpracování. Cereální instantní vločky se vyrábí z celých zrn ovsa. Ta jsou v první řadě tepelně opracována a až poté se lisují.

A přesně to je jejím tajemstvím úspěchu. Takto získané bílkoviny, sacharidy, nenasycené mastné kyseliny, minerály i vitaminy tělo snadno a přitom maximálně využije. 30% podíl syrovátkového proteinového koncentrátu, získaného šetrnou metodou CFM navíc zachovává funkčnost a využitelnost obsažených aminokyselin.

Spalovače jsou ve spojení se zdravým a aktivním životním stylem skvělým prostředkem, s jehož pomocí podpoříte fungování metabolismu, efektivně stimulujete organismus a skvěle se osvědčily i v boji s únavou. Jejich tolik vyhledávané vlastnosti získávají především díky obsaženým extraktům z rostlin a dalším přidaným účinným látkám.

K těm nejčastěji patří například L-Carnitin, chróm i kofein. Jejich primární funkcí, ostatně jak vyplývá z jejich názvu, je zefektivnění spalování. Podílejí se také na využitelnosti tuků v našem organismu, zvyšují spotřebu energie. Při jejich užívání je dobré vědět, že neslouží jako náhrada jídla. Jsou jeho doplňkem.

Aby spalovače plnily svou funci podle našich představ, je třeba věnovat komplexní pozornost životosprávě, pohybu, nezapomínejme však ani na pravidelný odpočinek. Vyzkoušejte spalovače a jejich účinky. Určitě je využijete ve svůj prospěch. Trénujte, sportujte a podávejte špičkové výkony.

 

 

Facebook
Facebook