Dopřejte svému běžeckému pásu změnu barvy .

změna Fitness stroje celo polep  

Možnost změnit si barvu třeba běžeckého pásu přesně podle svých představ nabízejí speciální fólie, které navíc ochrání lak běžeckého pásu před množstvím různých vlivů.

Zachovat lak nového fitness stroje jako i eliptického trenažéru nebo rotopedu ve stále perfektním stavu není nic jednoduchého. Stačí mít tu smůlu a omylem si odřít svého miláčka. A rázem je po radosti. Nový lak je narušen a majitel dokonale otráven. Další kámen úrazu přináší zákazníci, kteří 

se neumí u fitness stroje chovat a na stroj hodí třeba činku.

Jak tedy účinně a finančně přijatelně chránit lak Vašeho fitness stroje?  Docela jednoduše. A můžete si dokonce měnit i barvu Vašeho stroje.

Stačí využít moderní prostředky a změna barvy běžeckého pásu  celopolep  Vám Váš stroj během chvíle promění přesně podle Vašich představ. Rozhodně se ale nemusíte obávat o původní lak.

Změna barvy například posilovací věže  celopolep   vyniká jednoduchou instalací i demontáží. Vše jde udělat přímo ve vašem Fitness centru.

Kromě toho je tato speciální fólie natolik tvárná, že se bez problémů přizpůsobí i kritickým místům.

I při častém provozu například spinningového kola v každých teplotních podmínkách vyniká dlouholetou stálostí odstínu.

Dokonalý výsledek na dlouhou dobu

Životnost fólie se počítá na tři a sedm let. Záleží pochopitelně i na majiteli, jak se bude o fitness stroj starat. Běžné mytí, nebo mechanické působení, nikterak nenaruší strukturu fólie a změna barvy bude stále dokonalá.

Více informací zde 

 

Facebook
Facebook